Informujemy ze tężnia w Radlinie będzie czynna jeszcze tylko do 27 listopada 2016 r. Ponowne uruchomienie tężni zaplanowano na 21 marca 2017 roku. Informujemy również, że z powodu prac kanalizacyjnych, przez najbliższe dni nieczynne będzie ujęcie wody pitnej przy radlińskiej tężni.
