Menu Zamknij

Wodzisławianka na MŚ!

Sandra Pniak, nauczycielka wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 8, trenerka judo w klubie Wicher Wilchwy oraz samoobrony z elementami judo w Ognisku Pracy Pozaszkolnej, a także czynna zawodniczka judo i brazylijskiego jiu-jitsu, nie zwalnia tempa. Po niedawnych sukcesach na matach Europy (srebrne medale na Cyprze oraz w Niemczech) przyszedł czas na najważniejszy turniej w roku!

Dzięki doskonałym wynikom oraz waleczności i determinacji Sandra Pniak po raz kolejny została powołana do kadry narodowej. Już 26 listopada we wrocławskiej Hali Orbita wodzisławianka zawalczy o najwyższe sportowe trofeum – złoty medal Mistrzostw Świata w brazylijskim jiu-jitsu. We wrześniu tego roku dwukrotnie stawała na podium w międzynarodowych turniejach, co daje nadzieję na imponujący wynik także we Wrocławiu.

źródło: Katarzyna Cilska

Źródło: www.wodzislaw-slaski.pl