Menu Zamknij

Rekordowy turniej bokserski

III Edycja Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego o Puchar Prezydenta Miasta Wodzisławia Śląskiego już za nami. Do turnieju zgłoszonych zostało 88 zawodników z 22 klubów, w tym 3 ekipy zagraniczne, z czego utworzonych zostało 40 pojedynków. Tym samym został pobity rekord walk turnieju, który w zeszłym roku wynosił 34 pojedynki, zaś w roku 2013 wynosił 28 pojedynków. Podczas turnieju przeprowadzona została również kampania profilaktyczna „Dopalacze kradną życie”, „Uzależnienia drogą do nikąd” realizowaną przez Komendę Powiatową Policji w Wodzisławiu Śląskim oraz Urząd Miasta Wodzisławia Śląskiego. W trakcie tego wydarzenia sportowego medale otrzymali nie tylko pięściarze, ale również osoby, które przez lata wspierały działalność Klubu Sportów Walki „Boxing Odra”, a wśród nich prezydent Wodzisławia Śląskiego Mieczysław Kieca.

Źródło: www.wodzislaw-slaski.pl