III Edycja Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego o Puchar Prezydenta Miasta Wodzisławia Śląskiego już za nami. Do turnieju zgłoszonych zostało 88 zawodników z 22 klubów, w tym…
III Edycja Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego o Puchar Prezydenta Miasta Wodzisławia Śląskiego już za nami. Do turnieju zgłoszonych zostało 88 zawodników z 22 klubów, w tym…