W miniony weekend na placu Radlińskich Olimpijczyków miał miejsce festyn rekreacyjny „Powitanie Lata” zorganizowany w tym roku przez Miejski Ośrodek Kultury w Radlinie wspólnie z polsko-czeskim browarem piwnym „Brackie”. Na scenie zaprezentowali się m.in. śląski kabaret „Masztalscy”, czeska piosenkarka Gabi Gold oraz Patryk Kumór, uczestnik programu „Must Be the Music. Tylko muzyka”.
