Menu Zamknij

UKS „Dwójka” z 2 srebrnymi medalami

4 CZERWCA 2016 ROKU w Łodzi odbył się II Międzynarodowy Puchar Polski Młodzików i Młodziczek w Judo. Na starcie stanęli zawodnicy z całej Polski oraz wielu reprezentantów klubów zagranicznych. W tym gronie znaleźli się nasi zwodnicy, którzy bardzo dobrze zaprezentowali siebie i nasz klub UKS „Dwójka” Rydułtowy zdobywając dwa medale i dwa miejsca punktowane, co w tak bardzo mocnym Turnieju jest dużym osiągnięciem.

MEDALE ZDOBYLI:

Jagoda Żydek – medal srebrny

Bartosz Naczyński – medal srebrny

MIEJSCA PUNKTOWANE po bardzo zaciętych walkach zdobyli:

Wojciech Koziołek – V miejsce

Daria Norek najmłodsza uczestniczka zajęła miejsce VII

WARTO DODAĆ, iż pozostali zawodnicy, Leks Paulina, Suponik Jakub, Smołka Szymon, Tomasz Gwóźdź mimo, że nie zdobyli miejsc medalowych pokazali się z bardzo dobrej strony tocząc zacięte i wyrównane pojedynki ze swoimi przeciwnikami.

DOKŁADNE WYNIKI TURNIEJU znajdują się: Tutaj

Źródło: www.rydultowy.pl