4 CZERWCA 2016 ROKU w Łodzi odbył się II Międzynarodowy Puchar Polski Młodzików i Młodziczek w Judo. Na starcie stanęli zawodnicy z całej Polski oraz wielu reprezentantów klubów zagranicznych. W tym gronie znaleźli się nasi zwodnicy, którzy bardzo dobrze zaprezentowali siebie i nasz klub UKS „Dwójka” Rydułtowy zdobywając dwa medale i dwa miejsca punktowane, co w tak bardzo mocnym Turnieju jest dużym osiągnięciem.
MEDALE ZDOBYLI:
Jagoda Żydek – medal srebrny
Bartosz Naczyński – medal srebrny
MIEJSCA PUNKTOWANE po bardzo zaciętych walkach zdobyli:
Wojciech Koziołek – V miejsce
Daria Norek najmłodsza uczestniczka zajęła miejsce VII
WARTO DODAĆ, iż pozostali zawodnicy, Leks Paulina, Suponik Jakub, Smołka Szymon, Tomasz Gwóźdź mimo, że nie zdobyli miejsc medalowych pokazali się z bardzo dobrej strony tocząc zacięte i wyrównane pojedynki ze swoimi przeciwnikami.
DOKŁADNE WYNIKI TURNIEJU znajdują się: Tutaj
