Menu Zamknij

Na lodowisku ruszają nowe zajęcia

Już 5 stycznia, we wtorek o godzinie 15:00 rozpoczyna się cykl zajęć doskonalących w jeździe na łyżwach. Zajęcia są nieodpłatne a wszyscy miłośnicy jazdy na lodowisku będą mogli zwiększyć swoje umiejętności w ramach cyklu Zostań Mistrzem Białego Orlika.

Zajęcia odbywać będą się cyklicznie. Kolejne terminy odnajdziecie na plakacie promującym wydarzenie.

Źródło: www.wodzislaw-slaski.pl