Lodowisko już zamknięte. Zerkając do statystyk Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Centrum” można dojść do wniosku, że ślizgawka w centrum naszego miasta sprawiła wodzisławianom sporo frajdy. Lodowisko w sezonie 2015/2016 odwiedziło ponad 7500 osób.

W trakcie trwania sezonu MOSiR wdrożył kilka nowości, pośród których warto wspomnieć chociażby o dodatkowych zajęciach z nauki jazdy na łyżwach. W sezonie na lodowisku pojawiła się także Panda, dzięki której najmłodsi wodzisławianie mogli spróbować swoich sił, nie obawiając się o niebezpieczny upadek.