Lodowisko już zamknięte. Zerkając do statystyk Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Centrum” można dojść do wniosku, że ślizgawka w centrum naszego miasta sprawiła wodzisławianom sporo…
Lodowisko już zamknięte. Zerkając do statystyk Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Centrum” można dojść do wniosku, że ślizgawka w centrum naszego miasta sprawiła wodzisławianom sporo…