Turniej Euro Ice Hockey Challenge, który odbył się w miniony weekend w Toruniu należał do polskiej reprezentacji. Podczas EIHC na tafli wystąpiło aż siedmiu reprezentantów JKH GKS Jastrzębie.
Polacy wygrali wszystkie mecze turnieju pokonując kolejno Ukrainę (6:5 – po dogrywce), Węgry (2:0) oraz Rumunię (4:0). W pierwszym spotkaniu graczem meczu został grający w Jastrzębiu-Zdroju Maciej Urbanowicz, który strzelił dwie bramki.
W mieście Kopernika oprócz Urbanowicza wystąpili jeszcze: Przemysław Odrobny, Mateusz Bryk, Mateusz Rompkowski, Kamil Górny oraz reprezentanci Ukrainy – Volodymyr Aleksyuk i Artem Bondariev reprezentujący barwy klubowe JKH GKS Jastrzębie.
Zwycięstwo w toruńskim EIHC to czwarty z rzędu triumf Polaków w turnieju tej rangi. Był to ostatni turniejowy sprawdzian przed zbliżającymi się kwietniowymi Mistrzostwami Świata dywizji IA, które odbędą się w Krakowie.