Menu Zamknij

Ferie w Wiśle

W tym roku wychowankowie Wodzisławskiej Placówki Wsparcia Dziennego ,, Dziupla” wypoczywali w Wiśle. Gościliśmy w willi ,, Urocza”. Każdego dnia czekało na dzieci mnóstwo atrakcji. Podczas wizyty w Muzeum Beskidzkim odbyły one lekcję pisania gęsim piórem, poznały zwyczaje górali, a także odwiedziły kowala. Dzieci mogły też podziwiać puchary naszego najsłynniejszego skoczka narciarskiego zwiedzając Galerię Trofeów A. Małysza.

Mieliśmy też okazję skorzystać z basenu przy Ośrodku Sportowym ,, Start”. Co wieczór ogarniało nas białe szaleństwo na stoku ,, Partecznik”, chętnie korzystaliśmy też z placu zabaw, który okazał się być jedną z większych zimowych atrakcji. Czas szybko minął, wypoczynek trwał od 4 do 6 lutego, ale i tak wszyscy przywieźli ze sobą cudowne wspomnienia!

Źródło: www.wodzislaw-slaski.pl