We wtorek w Pegazie odkrycie festiwalu w Berlinie, czyli niemiecka „Victoria” Sebastiana Schippera. Seans obędzie się 12 stycznia o godzinie 20:15. Cena biletu: 10 zł (z kartą Tu Kupuj drugi bilet gratis!). Victoria, młoda kobieta z Madrytu, po wyjściu z modnego klubu spotyka czterech chłopaków. Sonne i jego kumple to prawdziwi berlińczycy, którzy obiecują nowoprzybyłej, że odkryją przed nią alternatywny świat stolicy Niemiec, inny niż ten znany z miejskich przewodników. Zauroczona Sonnem dziewczyna nie waha się. Początkowo wszystko idzie zgodnie z planem. Berlin ma w zanadrzu dziesiątki fascynujących miejsc, a uczucie między Sonnem i Victorią staje się coraz bardziej poważne. Sielankę burzy prośba o zwrot niebezpiecznej przysługi, którą chłopcy są winni prominentnemu i tajemniczemu gangsterowi. Kiedy jeden z kumpli pada zamroczony alkoholem, Sonne proponuje, by jego miejsce zajęła Victoria. Jak ta zmiana wpłynie na charakter ich relacji? Czy zostanie miejsce na szczere, stojące ponad wszelkimi przeciwnościami losu uczucie? Serdecznie zapraszamy!
