Menu Zamknij

Wspólna zabawa na stadionie

Pokaz sztucznych ogni zakończył huczne świętowanie tegorocznych Dni Jastrzębia-Zdroju. Podsumowaniem tygodniowych imprez była wspólna zabawa na stadionie miejskim przy dużej dawce dobrej muzyki.

Niedzielne święto rozpoczął przemarsz korowodu mieszkańców, który wyruszył spod głównej siedziby Miejskiej Biblioteki Publicznej i przeszedł ulicami miasta. Następnie na scenie wystąpili znani i lubiani wykonawcy: Myslovitz, Redlin, Lao Che, a gwiazdą wieczoru był niewątpliwie Lemon. Z kolei w przerwach między koncertami przed publicznością prezentowały się jastrzębskie zespoły i indywidualności taneczne. Nie brakowało też konkursów oraz atrakcji przygotowanych z myślą o najmłodszych.

Choć dobry humor dopisywał chyba wszystkim, którzy niedzielę postanowili spędzić na stadionie miejskim, to dodatkowo publikę bawił Kabaret Chyba. Całość zwieńczył pokaz sztucznych ogni.

Źródło: www.jastrzebie.pl