Menu Zamknij

Pięć medali sportowców

Pięć medali zdobyli zawodnicy Klubu Gimnastycznego Radlin na Indywidualnych Mistrzostwach Śląska juniorów młodszych w gimnastyce sportowej mężczyzn! W Zabrzu ,w dniu 14.05.2016 odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Śląska juniorów młodszych w gimnastyce sportowej mężczyzn. W klasie drugiej do lat 15 Kacper Wierzba zdobył brązowy medal w wieloboju gimnastycznym, zajmując również pierwsze miejsce w finale na skoku oraz drugie miejsce w ćwiczeniach wolnych. Miłosz Łucki w klasie trzeciej do lat 12 zdobył złoty medal na ćwiczeniach wolnych i srebrny w ćwiczeniach na drążku. W wieloboju gimnastycznym sklasyfikowany został na piątym miejscu. Dalsi zawodnicy KG Radlin zajęli kolejno w wieloboju gimnastycznym następujące miejsca: Gracjan Rus – 13 miejsce, Paweł Korzonek – 14 miejsce i Daniel Guberski – 15 miejsce. Trenerem zawodników jest Damian Kempny. W sobotę 21.05.2016 roku o godzinie 10:00 na obiekcie gimnastycznym imienia Leszka Blanika w Radlinie przy ul. Sokolskiej 6 odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Śląska młodzików.

Źródło: www.miasto.radlin.pl