Menu Zamknij

Ostatnia szansa na łyżwy

Wiosna zbliża się coraz większymi krokami. Dodatnie temperatury coraz częściej się pojawiają na termometrach. Jednych to cieszy, innych trochę mniej. Zwłaszcza miłośników jazdy na łyżwach, którzy od grudnia uczęszczali na Białego Orlika przy SP nr 5 w Wodzisławiu Śląskim, taka perspektywa nie raduje.

I mają rację. Ponieważ mają ostatnie dni na to, aby pojeździć na łyżwach.

-Lodowisko będzie czynne do 28 lutego, czyli do soboty, do godzin wieczornych wg. stałego grafiku. Od dnia 1 marca 2015 r. lodowisko będzie nieczynne. Wszystkich sympatyków ślizgawek na lodowisku zapraszamy do skorzystania z ostatnich chwil na lodowisku – informuje i zachęca Ireneusz Górnik z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Centrum”.

Źródło: www.wodzislaw-slaski.pl