Dzisiaj został przedstawiony przez Kornelię Newy nowy wiceburmistrz. Stanowisko to od 1 grudnia, po odchodzącym po 8-letniej kadencji Henryku Hajduku, obejmie 33-letni Marcin Połomski. Pan Marcin Połomski pracuje od 2005 roku w urzędzie miasta.
Nowy wiceburmistrz Miasta Rydułtowy
1 komentarz
Możliwość komentowania została wyłączona.
Fajnie, że młody i zna urząd od środka.