Serdecznie zapraszamy wszystkich Górników, Emerytów i Rencistów Górniczych oraz ich Rodziny na Mszę św. ku czci św. Barbary dnia 4-go grudnia tj. w piątek o godz. 10.00. Zaproszenie kierujemy do Górników w mundurach galowych i poczty sztandarowe. Procesja liturgiczna z Dyrekcją, Górnikami w mundurach, pocztami sztandarowymi i orkiestrą wyruszy z placu probostwa do kościoła. Kolekta w czasie tej Mszy św. zostanie przeznaczona na remont dzwonów i całej elektroniki do dzwonów.