Na terenie szkolnego kompleksu boisk sportowych „Orlik 2012” ZSP2 w Rydułtowach odbył się I Piknik Militarny i II Międzynarodowe Mistrzostwa Gastronomiczne Młodych Kucharzy i Kelnerów.
Galeria zdjęć autorstwa Amandy Funikowskiej i Natalii Brzęczki.

Na terenie szkolnego kompleksu boisk sportowych „Orlik 2012” ZSP2 w Rydułtowach odbył się I Piknik Militarny i II Międzynarodowe Mistrzostwa Gastronomiczne Młodych Kucharzy i Kelnerów.
Galeria zdjęć autorstwa Amandy Funikowskiej i Natalii Brzęczki.
