23 stycznia w Raciborskim Centrum Kultury wystąpi wielka dama polskiej piosenki – Irena Santor. Koncert rozpocznie się o godzinie 17.00. Artystka zaśpiewa swoje największe przeboje (m.in. z płyty, która uzyskała status platynowej „Kręci mnie świat”) oraz utwory ze swojej ostatniej płyty „Punkt Widzenia”. śpiewająca mezzosopranem Irena Santor zapisała się na kartach polskiej muzyki rozrywkowej dzięki takim utworom jak: „Tych lat nie odda nikt”, „Już nie ma dzikich plaż”, „Powrócisz tu”, „Warszawa”, „Ja i ty”).