Menu Zamknij

II Czernicka Noc Muzeów – 15 maj 2015 roku

SDL Spichlerz zaprasza wszystkich odkrywców tajemnic lokalnej historii do udziału w Grze o Pierścień podczas II Czernickiej Nocy Muzeów.
Impreza odbędzie się w piątkowy wieczór- 15 maja w godz.20.00-24.00. Wyjście na trasę z Zameczku w Czernicy w grupach 10-osobowych. Prosimy zabrać ze sobą latarki i inne źródła światła.
Dodatkowa atrakcja: Obserwacja nieba wraz grupą ASTROHUNTERS

Źródło: SDL Spichlerz