Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy obchodzi swoje ćwierćwiecze. Ruszyły właśnie zapisy na wolontariuszy jastrzębskiego sztabu.
Finał odbędzie się 15 stycznia 2017 roku. Oprócz miejskiej imprezy i licytacji, odbędzie się zbiórka pieniędzy na mieście. Już dziś ruszyły zapisy na wolontariuszy. Formularz ze zdjęciem należy dostarczyć do 15 grudnia do siedziby sztabu. Ten znajduje się w Szkole Podstawowej nr 6 przy ul. Śląskiej 6 i czynny jest w godzinach od 8.00 do 15.00. Ilość miejsc ograniczona.
Tegoroczna zbiórka zostanie przeznaczona dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.
