Jak co roku zapraszamy na zimowe wyjazdy rekreacyjne na narty, podczas których realizowany będzie program profilaktyki antyalkoholowej.
Terminy wyjazdów:
7 lutego 2015 r. – Istebna
14 lutego 2015 r. – Wisła
Autobus będzie odjeżdżał z parkingu przy ul. Ofiar Terroru (naprzeciwko Urzędu Miasta).
Godzina: 7:30.
Zapisy na poszczególne wycieczki przyjmowane będą w Urzędzie Miasta, pokój nr 16 – I piętro, od poniedziałku do czwartku w godzinach 7.30 – 15.00 w tygodniu, w którym organizowany jest wyjazd. O zapisie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy realizowane będą do wyczerpania się ilości miejsc w autobusie. Oprócz siebie zapisać można osobę z najbliższej rodziny. Prosimy o zabranie ze sobą dowodów osobistych. Koszt zapisu: 7 zł od osoby. Więcej informacji pod nr telefonu: 032 453 74 50.
UWAGA! Koszty związane z pobytem na stokach pokrywają indywidualnie uczestnicy wycieczek (np. koszty wypożyczenia sprzętu, wstęp na stok). Ubezpieczenie zapewniane przez organizatora wycieczki nie obejmuje pobytu na stoku narciarskim!