Menu Zamknij

Zima w mieście

W województwie śląskim w tym roku ferie rozpoczynają się 2 lutego, a kończą 13 lutego. Miasto Racibórz wspólnie z jednostkami kultury i sportu przygotowało bardzo ciekawą ofertę zajęć dla wszystkich, którzy zimową przerwę w zajęciach szkolnych spędzają w Raciborzu.

Będą spotkania z ciekawymi ludźmi, warsztaty taneczne, wokalne, literackie, teatralne, wycieczki, interesujące kino oraz ciekawe zajęcia tematyczne, a wszystko to pod czujnym okiem profesjonalistów. Dodatkowo w RCK przewidziano w pierwszym tygodniu ferii „półkolonie z rozrywką”.

Uprzejmie informujemy, ze wycieczka do Afrykanarium we Wrocławiu odbędzie się w dniu 6.02.2015r. a zwiedzanie Polskiej Sztuki Magii i Czarodziejstwa w Zamku w Mosznej odbędzie się 11.02.2015r. Więcej informacji na stronie internetowej Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej: www.biblrac.pl oraz facebook.com/biblrac

Źródło: www.raciborz.pl