Menu Zamknij

Zatańczyli bajkowo

Kubuś Puchatek, księżniczki, a nawet Batman – to bohaterowie tegorocznej bajkowej gali Explozji Tańca. Tłumy mieszkańców przybyły w niedzielę 22 czerwca do hali widowiskowo-sportowej by zobaczyć popisy taneczne uczniów jastrzębskiego studia tańca.

„Żyję tym ja…żyj i ty!” to hasło Explozji Tańca. I rzeczywiście słowa tego hasła idealnie wpasowały się w tegoroczną galę. Młodzi tancerze pokazali, że taniec to całe ich życie. Podczas prawie dwugodzinnego występu można było zobaczyć wszystkie formacje taneczne, jakie na co dzień ćwiczone są w Explozji. W przerwach na telebimie wyświetlano filmiki z działalności klubu.

– Dziękuję wszystkim za przybycie i życzę miłej zabawy – powiedziała na otwarciu gali wyraźnie wzruszona Agnieszka Cichoń, szefowa Explozji Tańca.

Impreza odbyła się pod patronatem prezydenta miasta.

Źródło: www.jastrzebie.pl