Miasto zaprasza na wycieczki rowerowe, które odbędą się w ramach cyklu spotkań z zakresu profilaktyki alkoholowej i środków odurzających. Bezpłatne zapisy prowadzone będą od poniedziałku do środy w tygodniu poprzedzającym wycieczkę w Urzędzie Miasta, pokój nr 16.
Terminy i miejsca wycieczek:
- 17.05.2014 – Szymocice, Rez. Łężczok, Racibórz
- 21.06.2014 – Rudy,
- 12.07.2014 – Buków,
- 16.08.2014 – Rybnik Kamień,
- 27.09.2014 – Szymocice, Ciechowice.
Więcej informacji pod nr (32) 453-74-50.
ZAPRASZAMY!