Jak co roku, tradycyjnie przed Świętami Wielkanocnymi odbędzie się jarmark rękodzieła. Impreza organizowana jest jak zawsze, przez koło „Frywolitek”, działające przy Miejskim Ośrodku Kultury. Zapraszamy wszystkich serdecznie.
Jak co roku, tradycyjnie przed Świętami Wielkanocnymi odbędzie się jarmark rękodzieła. Impreza organizowana jest jak zawsze, przez koło „Frywolitek”, działające przy Miejskim Ośrodku Kultury. Zapraszamy wszystkich serdecznie.