Menu Zamknij

VI Turniej Siatkarski Zakładów Pracy

Już w najbliższy weekend, 12-13.03.2016 r., Hala Widowiskowo-sportowa OSiR będzie gospodarzem VI Turnieju Siatkarski Zakładów Pracy i Służb Mundurowych Miasta Racibórz o Puchar Prezydenta Miasta. W tym roku do walki o główne trofeum stanie trzynaście zespołów, które podzielono na cztery grupy. W trzech grupach rywalizować będą po trzy zespoły, w jednym przypadku grupa będzie czterozespołowa. Oprócz emocji sportowych organizatorzy przygotowali także cały szereg atrakcji dla kibiców. Zapraszamy rodziców z dziećmi, ich pociechy na pewno nie będą się nudzić.

Więcej informacji i plan gier – tutaj

Źródło: www.raciborz.pl