Budowa obwodnicy Pawłowic została zakończona. Jest to kolejny odcinek tzw. drogi głównej południowej, która ma połączyć Pszczynę, Pawłowice Śląskie, Jastrzębie-Zdrój, powiat wodzisławski i Racibórz. –…
Budowa obwodnicy Pawłowic została zakończona. Jest to kolejny odcinek tzw. drogi głównej południowej, która ma połączyć Pszczynę, Pawłowice Śląskie, Jastrzębie-Zdrój, powiat wodzisławski i Racibórz. –…