Od niedzielnego popołudnia można się pluskać w „Pluskadełku” czyli wodnym placu zabaw, otwartym właśnie na terenie ośrodka MOSiR w Rybniku-Kamieniu. Mimo nieco niepewnej pogody, na…
Od niedzielnego popołudnia można się pluskać w „Pluskadełku” czyli wodnym placu zabaw, otwartym właśnie na terenie ośrodka MOSiR w Rybniku-Kamieniu. Mimo nieco niepewnej pogody, na…