Rybnik został wyróżniony Srebrnym Laurem 25-lecia Związku Miast Polskich. Nagrodę dla miasta wręczono 4 marca podczas Zgromadzenia Ogólnego Związku w Dąbrowie Górniczej na specjalnej uroczystości.
Okazją do przyznania wyróżnień był jubileusz 25-lecia odtworzenia Związku Miast Polskich. Srebrnym Laurem uhonorowano 25 miast za osiągnięcia w rozwoju.
Rybnik został wyróżniony „za nowoczesny system zarządzania miastem oparty na najlepszym w kraju innowacyjnym i zintegrowanym Systemie Informacji Przestrzennej, wysoką pozycję w licznych konkursach i rankingach”.
Więcej informacji na stronie Związku Miast Polskich zobacz
