Menu Zamknij

Sportowi Mikołaje na mieście

Dwa dni przed Mikołajkami w Urzędzie Miasta zrobiło się tłoczno od sportowców, którzy właśnie dziś sprawią niespodzianki w wielu jastrzębskich przedszkolach i szkołach.

Punktualnie o godz. 10.00 Prezydent Miasta Jastrzębie-Zdrój, Anna Hetman powitała przybyłych do urzędu miasta sportowych wysłanników św. Mikołaja.

W magistracie na jastrzębskich sportowych „Mikołajów” czekały specjalnie przygotowane paczki ze słodyczami, które zabrali oni ze sobą, by wręczyć dzieciom w jastrzębskich przedszkolach i szkołach. Podczas mikołajkowych spotkań będzie okazja do wspólnej zabawy na sportowo.

Wysłannikami św. Mikołaja są reprezentanci i zawodnicy m.in. GKS-u 1962 Jastrzębie, Klubu Sportowego Nautilus, Jastrzębskiego Węgla, Jastrzębskiego Klubu Tenisa Stołowego, UKS-u Pionier, JKH GKS Jastrzębie, Stowarzyszenia „Tęcza”, Szkółki Piłkarskiej MOSiR czy JKS SMS Jastrzębie.

Wszyscy sportowi wysłannicy św. Mikołaja sfotografowali się przy świątecznej choince przed urzędem miasta, po czym wyruszyli do wylosowanych przez siebie placówek.

GALERIA ZDJĘĆ ZE SPOTKANIA

Źródło: www.jastrzebie.pl