Uczniowski Klub Sportowy „Ronin” z Radlina zaprasza wszystkich miłośników sztuk walki na 4 edycję Mistrzostw Polski w nowoczesnych sztukach walki. Impreza odbędzie się w dniach 28 i 29 listopada 2015 na deskach Miejskiego Ośrodka Kultury w Radlinie oraz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radlinie.
W sobotę 28 listopada na deskach MOK-u od godz. 16.00 podziwiać będziemy sceny walki, formy do muzyki oraz kata tradycyjne. Z kolei dzień później na halo MOSIR-u o 10.00 rano odbędą się walki, zaś o 18.00 zaplanowano „Bitwę na triki”. Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Zapraszamy !
Zadanie współfinansowane jest ze środków budżetowych Miasta Radlin.
