Jeśli jeszcze nie byliście na „Białym Orliku”, spieszcie się. Ze względu na aurę miejskie lodowisko będzie pracowało tylko do niedzieli, 28 lutego, kiedy to o godzinie 20:00 odbędzie się ostatnia sesja. Przypomnijmy, że na terenie lodowiska można wypożyczyć łyżwy, istnieje także możliwość wzięcia udziału w zajęciach doskonalących jazdę na łyżwach. Te odbywają się we wtorki i czwartki o godzinie 11:00.

Z regulaminem lodowiska oraz wypożyczalni można zapoznać się na tej stronie.