Menu Zamknij

Sezon na lodowisku dobiega końca

Jeśli jeszcze nie byliście na „Białym Orliku”, spieszcie się. Ze względu na aurę miejskie lodowisko będzie pracowało tylko do niedzieli, 28 lutego, kiedy to o godzinie 20:00 odbędzie się ostatnia sesja. Przypomnijmy, że na terenie lodowiska można wypożyczyć łyżwy, istnieje także możliwość wzięcia udziału w zajęciach doskonalących jazdę na łyżwach. Te odbywają się we wtorki i czwartki o godzinie 11:00.

Z regulaminem lodowiska oraz wypożyczalni można zapoznać się na tej stronie.

Źródło: www.wodzislaw-slaski.pl