Menu Zamknij

Remont na ul. Powstańców Śl.

Od środy, 23 listopada br. przez około 7 dni ruch na części ul. Powstańców Śląskich odbywał się będzie jednokierunkowo. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami, związanymi z remontem drogi.

Planowany remont nawierzchni jezdni prowadzony będzie na odcinku od skrzyżowania z ulicą Byłych Więźniów Politycznych do skrzyżowania z ulicą Strzelców Bytomskich, przy połówkowym zajęciu jezdni ul. Powstańców Śląskich. Ruch w tym miejscu poprowadzony będzie jednokierunkowo – dla pojazdów wyjeżdżających z centrum.

Dla kierowców jadących w kierunku centrum miasta wprowadzony zostanie objazd ulicami: Powstańców Śląskich, Strzelców Bytomskich, Mikołowska, Byłych Więźniów Politycznych do ulicy Powstańców Śląskich.

Za utrudnienia w ruchu przepraszamy.

Źródło: www.rybnik.eu