Menu Zamknij

PRL zawita do Jastrzębia

1 maja, po raz kolejny za sprawą „Pikniku w PRL-u”, będzie można przenieść się w klimat lat 70-tych. Impreza organizowana z przymrużeniem oka na minioną epokę, jest świetną okazją do wspomnień i zabawy.

Samochody z lat siedemdziesiątych, autobus zwany „ogórkiem”, kiosk „Ruchu”, budka z piwem, długa kolejka do sklepu czy konkurs z nagrodami rodem z PRL-u – to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych dla każdego, kto w pierwszomajową niedzielę odwiedzi plac przed kinem Centrum.

Muzycznie imprezę rozpocznie koncert orkiestry dętej „Zofiówka”. Po nich na scenie zaprezentuje się „The Postman”, a gwiazdą wieczoru będzie zespół „Wanda i banda”. Ten jeden z najpopularniejszych zespołów lat 70. i 80. zagra dla jastrzębskiej publiczności swoje największe przeboje.

Początek o godz. 15.00.

Źródło: www.jastrzebie.pl