Menu Zamknij

Puchar Polski w szermierce

Towarzystwo Szermierzy „Górnik Radlin” zaprasza na Puchar Polski Seniorów w szermierce „Barbórka 2016” , który rozegrany zostanie w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Radlinie w ramach obchodów jubileuszu 80-lecia radlińskiej szermierki. W tych zawodach wystartuje prawie 200 zawodniczek i zawodników z całej Polski, w tym medaliści mistrzostw Świata i Europy.

Program zawodów:

Dnia 26.11.16r. godz. 11.00 – szpada mężczyzn
Dnia 27.11.16r. godz. 11.00 – szpada kobiet

Źródło: www.miasto.radlin.pl