Już po raz dziesiąty Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Centrum” organizuje Wodzisławski Półmaraton o Puchar Prezydenta Miasta. Jubileusz, razem z biegaczami, będziemy świętować 6 listopada.
Uczestnicy wystartują o 11:00, ze Stadionu Miejskiego. Do biura zawodów będzie można zgłaszać się między 8:00 a 10:15 (budynek MOSiR „Centrum” przy Bogumińskiej 8). Opłata startowa do 30 września wynosi 40 zł. Od października wzrośnie o 10 zł – ale nie dla wodzisławian, dla których przewidziano stałą opłatę. Więcej informacji o zawodach znajdziecie, klikając w zapisy i regulamin.
Organizatorem zawodów jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „CENTRUM” w Wodzisławiu Śląskim.
Partnerami imprezy sportowej są: Miasto Wodzisław Śląski, MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski oraz KS Forma Wodzisław Śląski.
Od wydarzenia dzieli nas około półtora miesiąca, ale listopadową imprezę już możecie zapisywać w swoich kalendarzach!
