Menu Zamknij

Ławka na Bema (przystanek) – wniosek

Burmistrz Miasta Rydułtowy

pan Marcin Połomski

WNIOSEK

Wniosek dotyczy budowy ławki przy przystanku na ul. Bema niedaleko posesji nr 127
(za przystankiem znajduje się kwiaciarnia, a naprzeciw ogródki działkowe).

Z uwagi na sugestie mieszkańców głównie osób starszych o braku możliwości spoczynku na przystanku (kiedyś korzystali z parapetu okna gdzie aktualnie znajduje się kwiaciarnia) wystosowano prośbę o zamontowanie choćby najprostszej ławki na tym przystanku.
Z przystanku korzystają głównie ludzie starsi i taka ławka polepszyłaby komfort podróżowania.

W związku z powyższym składam wniosek o montaż ławki przy przystanku.

Z poważaniem radny Grzegorz Krajczok