W najbliższą sobotę, 9 kwietnia, jak w każdą drugą sobotę miesiąca, na rybnickim deptaku odbędzie się Jarmark Staroci i Rękodzieła. Chcesz się pozbyć nagromadzonych przez lata niepotrzebnych rzeczy, zabawek dla dzieci, jesteś kolekcjonerem, miłośnikiem starych przedmiotów, książek, tworzysz rękodzieło – to impreza dla Ciebie! W Rybniku tradycyjnie już, w każdą drugą sobotę miesiąca, na rybnickim Deptaku (ciąg ulic Jana III Sobieskiego i Powstańców Śląskich) odbywa się Jarmark Staroci i Rękodzieła. Udział w Jarmarku jest BEZPŁATNY.
Zapraszamy wszystkich miłośników staroci, kolekcjonerów, wystawców, wielbicieli antyków, artystów, wytwórców rękodzieła, sprzedawców książek, a także wszystkie osoby, które chcą sprzedać lub wymienić używane rzeczy. W Jarmarku mogą brać udział zarówno podmioty prawne – firmy, jaki i osoby fizyczne – prywatne. Jest to doskonała okazja do rozstania się z niepotrzebnymi już rzeczami, na pozbycie się starych książek, używanych zabawek, odzieży, której już nie nosimy, ale też okazja do zaprezentowania wszystkiego tego co sami potrafimy stworzyć.