W naszym mieście powraca temat pszczół. Podobnie jak w ubiegłym roku, organizowany będzie w mieście “Jarmark Pszczeli”, zwany również “radlińskimi Ambrozjami”. W tym roku w nieco szerszej formule i w innym miejscu. 27 listopada (niedziela) w godzinach od 16.00 do 19.00 stoiska z miodem z lokalnych pasiek zdominują główny hall Miejskiego Ośrodka Kultury w Radlinie. Oprócz miodu z naszego regionu na stoiskach pojawić się mają także naturalne kosmetyki na bazie miodu (i nie tylko), produkty dla pszczelarzy oraz miodowe pierniki z… Czech.
