Menu Zamknij

Forteca i The Messis w „Strzesze”

2 maja 2016 odbył się kolejny koncert z cyklu RoCK UP! Tym razem miał on miejsce w ramach majówki „Z historią w tle”. Publiczność przywitał zespół The Messis grający muzykę na pograniczu rocka i metalu z okolic Raciborza i Kuźni Raciborskiej. Energiczni i świetni techniczne muzycy The Messis zaserwowali publiczności nie tylko tylko swoje utworami, ale też coverami takich gigantów muzyki rockowej jak: U2, Nirvana, Black Sabbath.

Następnie „Strzecha” przybrała narodowe barwy, bo na scenie pojawił się zespół FORTECA. Patriotyczno-historyczne teksty do dobrej, rockowej muzyki wyśpiewali nie tylko muzycy, ale też publiczność.

Źródło: www.raciborz.pl