Organizatorzy Muzeum i Stowarzyszenie Razem Raźniej. Patronat honorowy prezydent miasta M.Kieca. Idea festynu jest prosta. Integracja dzieci i młodzieży pełnosprawnej z niepełnosprawną. Impreza rozpocznie się jutro o godzinie 16.00 przed wodzisławskim Muzeum.
Warto wziąć w niej udział!