Festiwal Stowarzyszeń w Rydułtowach Grzegorz 19 września 2014 Aktualności Przedstawiamy fotorelację przygotowaną przez Panią Bernadetę Oślizły (Grupa PIKOTKI) z Festiwalu Stowarzyszeń jaki odbył się w Rydułtowach w dniach 13-14 września br. Organizatorem Festiwalu było Towarzystwo Miłośników Rydułtów w ramach projektu finansowanego z środków budżetu Miasta Rydułtowy. Nawigacja wpisu Poprzedni Poprzedni wpis: IX Dni Promocji Zdrowia w RydułtowachNastępny Następny wpis: Wycieczka do Wisły Czarne