Przed uczniami dwa tygodnie zasłużonego, zimowego odpoczynku. To okazja, by „naładować akumulatory” przed kolejnym semestrem nauki, a przy okazji dobrze się bawić. W Żorach na brak zajęć nie będą mogły narzekać dzieci i młodzież, którzy w ferie pozostaną w mieście. Dla tych, którzy lubią aktywnie spędzać czas sportowe atrakcje przygotował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach.
Przez całe ferie zimowe na obiektach zarządzanych przez żorski MOSiR będą organizowane liczne turnieje, zawody, zajęcia sportowe i szkoleniowe. Planowanych jest kilka ciekawych wyjazdów – na narty zjazdowe, kulig czy narty biegowe oraz zajęcia rekreacyjne nordic walking, fitness i zumba. Szczegóły znajdują się na plakatach.
UWAGA! Osoby niepełnoletnie, aby wziąć udział w imprezach organizowanych w ramach Akcji Zima muszą posiadać wypełnione zgody opiekunów prawnych. Można je pobrać na stronie internetowej MOSiR Żory.