Ciągle pytam dlaczego? Co wyrabia ten rząd.
Po ostatnich wydarzeniach widzimy, że państwo polskie, a szczególnie rządzący są do niczego, wszystko ustawiają pod siebie w dodatku pijąc i jedząc za pieniądze podatników. Premier od razu miał zdymisjonować osoby nagrane, a nie na siłę szukać tego co nagrał – na to przyjdzie czas później.
Widzimy jakie rząd ma podejście do wyborców i obywateli (także tych, którzy nie byli na wyborach).
PO czas odejść? Tak zapewne tak, już dość złego zrobili (np. wydłużenie wieku emerytalnego, przejęcie składek z OFE, itp), a dziwnym trafem społeczeństwo daje sobą dalej manipulować.
Kandydaci z klubu PO startujący do najbliższych wyborów samorządowych zastanówcie się, czy chcecie iść tą drogą, bo zapewne niejeden z Was jest zaskoczony sytuacją na górze i teraz jest czas, aby zmienić klub. Będę bacznie przyglądał się osobom z PO startujących do samorządu, bo społeczeństwo powinno znać przynależność polityczną danej oso