Menu Zamknij

Jarmark św. Marcelego

Jarmarki to niesamowita okazja zarówno dla kupców, jak i dla kupujących. Z jednej strony sprzedający mają niecodzienną okazję zaoferowania swoich produktów bardzo licznemu gronu klientów. Kupujący natomiast mogą przejść się na rynek, zobaczyć długo nie widzianych znajomych, porozmawiać, mile spędzić czas. Towary oferowane przez wystawców zwykle są niebanalne, różne od taśmowo produkowanych przedmiotów dostępnych w marketach. Świeży wiejski chleb, miód prosto z pasieki, wyroby rękodzielnicze, to rzeczy na które nie zawsze natrafimy w „sieciówkach”.

W Raciborzu Miasto organizuje aż 3 jarmarki. Na Boże Narodzenie, na Święta Wielkiej Nocy i właśnie czerwcowy Jarmark św. Marcelego. W tym roku jarmark odbędzie się w dniach 17 – 19 czerwca na Placu Dominikańskim.

Serdecznie zapraszamy artystów i twórców rękodzieła artystycznego do wzięcia udziału w „Jarmarku św. Marcelego”.Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem i wypełnienia formularza zgłoszeniowego, który dostępny jest poniżej. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa z dniem 20 maja.

Źródło: www.raciborz.pl