Zima na półmetku, a my serdecznie zapraszamy na sezonowe lodowisko, funkcjonujące w ramach Ośrodka Rekreacyjno-Sportowego „Ruda”.
Lodowisko czynne będzie do końca marca, od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 21.00, a w soboty i niedziele od 9.30 do 21.00. W sąsiedztwie lodowiska funkcjonuje budynek szatniowy, w którym będzie można również wypożyczyć łyżwy lub naostrzyć własne.
Cennik korzystania z lodowiska:
- Bilet normalny – 5 zł (60 minut)
- Bilet ulgowy – 3 zł (60 minut)
- Bilet szkolny (dla grup zorganizowanych z opiekunem) – 1 zł/osoba (60 minut)
- Bilet rodzinny – 10 zł (60 minut)
- Wypożyczenie łyżew – 5 zł
- Ostrzenie łyżew – 5 zł
Więcej informacji o lodowisku, na stronie MOSiR – kliknij
