Menu Zamknij

Zapraszamy na lodowisko

Zima na półmetku, a my serdecznie zapraszamy na sezonowe lodowisko, funkcjonujące w ramach Ośrodka Rekreacyjno-Sportowego „Ruda”.

Lodowisko czynne będzie do końca marca, od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 21.00, a w soboty i niedziele od 9.30 do 21.00. W sąsiedztwie lodowiska funkcjonuje budynek szatniowy, w którym będzie można również wypożyczyć łyżwy lub naostrzyć własne.

Cennik korzystania z lodowiska:

  • Bilet normalny – 5 zł (60 minut)
  • Bilet ulgowy – 3 zł (60 minut)
  • Bilet szkolny (dla grup zorganizowanych z opiekunem) – 1 zł/osoba (60 minut)
  • Bilet rodzinny – 10 zł (60 minut)
  • Wypożyczenie łyżew – 5 zł
  • Ostrzenie łyżew – 5 zł

Więcej informacji o lodowisku, na stronie MOSiRkliknij

Źródło: www.rybnik.eu